modrykonik
18. pro 2021
1133 

Zrušené vánoční trhy? Podpořme maminky z Modrého koníka, které na nich měly své výrobky prodávat

Milé maminky,

víme, že na Modrém koníku je spousta zručných a talentovaných maminek, které měly své výrobky prodávat na vánočních trzích. Zrušením vánočních trhů nařízením vlády se dostaly do nelehké situace, kdy své výrobky nemají kde nabídnout a představit. Na Modrém koníku šikovným maminkám fandíme a dokonce jsme pro ně vytvořili místo v bazaru, kde mohou prodávat. Pojďme je nyní v této těžké době podpořit tím, že nakoukneme do "Vlastní výroby" a vybereme si z jejich ruční práce.

Chcete-li si přenést trochu té atmosféry vánočních trhů do svého domova, uvařte si svařené víno, otevřete láhev medoviny nebo prostě jen uždibujte perníčky, které jste napekly, a nezapomeňte si pustit vánoční koledy. 🙂 Můžete vybírat z nabídky zimních čepic a vánočních dekorací.
Sháníte na poslední chvíli zimní softshellky? Stačí si vybrat. 🙂

Věříme, že hitem letošních Vánoc budou handmade náramky a své místo pod vánočními stromky si jistě najdou i ručně šité stylové mikiny. A tajný tip od nás: Určitě si do vyhledávače v bazaru zadejte i heslo quiet book.

Přejeme všem, ať si letošní advent užijete v poklidu a zdraví. 

Tak šťastné a veselé!

Modrý koník team 

PS: Tvoříš handmade a ještě nemáš své výrobky zadané v inzerátech? Srdečně tě zveme do bazaru, kde pro ně jistě najdeš vhodnou kategorii. Nezapomeň své inzeráty označit jako "Vlastní výroba".

Začni psát komentář...

Odešli