Novinky
mojezelvicka
22. zář 2018
#trapna_chvilka_britaxromer

Moje trapná chvilka se přihodila před pár lety na služební cestě v Miláně. Bylo mi čerstvě 26 a cestovala jsem sama, ale večer se mě naštěstí ujali kolegové z Itálie a UK (mimochodem všichni postarší solidní páni a vysocí manažeři), kteří nocovali ve stejném hotelu, a že mě vyvezou do centra na večeři.
V autě nás sedělo pět, já jako jediná zástupkyně ženského pohlaví na čestném místě vzadu uprostřed. Asi si dokážete představit, že už tak jsem se cítila trochu nepříjemně. Rozjela se konverzace a jeden z pánů povídá, že je velký fanoušek Arsenalu a že o víkendu sledoval jejich zápas. Jednak měl docela silný přízvuk, takže jsem moc dobře nepochytila název klubu, a jednak teda zrovna nejsem moc velký fanda do fotbalu, takže - abych se taky zapojila do konverzace - jsem nadnesla: "Arsenal, to je nějaký váš lokální fotbalový klub?" Načež v autě zavládlo hrobové ticho a pak dotyčný odvětil ledovým hlasem:" Ty neznáš Arsenal? Vždyť za něj hraje nejslavnější Čech, PETER CZECH!..." No, bylo mi dost trapně, hlavně teda že nevím, za jaký tým hraje náš nejslavnější krajan :slight_smile:.
Nicméně můj trapas prolomil ledy a i přes věkový rozdíl jsme se spřátelili a v kontaktu jsme doteď, i když každý už pracujeme v jiné firmě.
Zobraz celou zprávu