Byla to fakt Dáma ❤️🖤
Kdo z nás si tohle může dovolit🤔, ona to uměla nosit, a vždy vypadala tak krásně 🖤
Včera jsem si taky prohlížela fotky. A narazila jsem na královnu matku v růžovém. A já přemýšlím, jestli růžová není na mě už moc 🙂
Nádhera ty její šaty.
Nedávno mě manžel, "sběratel" hodinek přemlouval na hodinky swatch, královna se barev opravdu nebála
Její oblečení se mi vždy líbilo
Ja nejvic vzpominam na tyto😀 Pri jednani o Brexitu.
@felixfelicis Nádherná královská modř. 😊
@felixfelicis Přesně!
Tohle bylo opravdu dokonalé. Beru to jako znamení, že odešel někdo výjimečný.
Byla to Dáma, dáma s velkým D.
https://zeny.iprima.cz/smrt-kralovny-doprovazel...
Jsem před chvíli popisovala holkám, že jsem zažila královnu matku a jak obě chodily v těch barevných kostýmcích 🙂
Měla úroveň i důstojnost a půvab, vše ji slušelo. 💞👍🤩




Její šatník byl jedna z věcí, kterou jsem na ni milovala.
https://www.vogue.cz/clanek/fashion/celebrity/c...