Boží. Co je to bahno? Ganache? V jakém poměru prosím?
3. bře 2023
mollyweasley
autor@kelerub 1:1 šlehačka a hořká čokoláda.
3. bře 2023
Ten je super skvělý!!! 👍👍👍
4. bře 2023
Boží. Co je to bahno? Ganache? V jakém poměru prosím?
@kelerub 1:1 šlehačka a hořká čokoláda.
Ten je super skvělý!!! 👍👍👍
Tak ten je super 👍