100 gramů mouky a 1 vajíčko, podle velikosti bude možná potřeba doplnit vodou. No a pak buď koření nebo tekuté šťávy jako barvivo, pak tedy ubrat vajíčka nebo přidat mouky.
@mollyweasley děkuji 💗
@mollyweasley jakou mouku prosim?
@jijulka Obyčejnou hladkou. Hodně receptů je i ze semolinové, ale tu snad ani nevím, kde u nás prodávají.
Vypadají perfektne😋
Když uděláte těsto, vyválíte a necháte chvíli vyschnout než krájíte? Já kdysi zkoušela a buď těsto lepilo nebo bylo přeschlé 🤷♀️ nevychytala jsem správný čas
@pavkova28 ono musí být při prvním zpracování neskutečně tuhé, pak se nechává půl hodiny v sáčku odležet a hodně změkne. Pokud je měkké už při prvním zpracování, je to špatně.
Po unudlení jsem nechala den proschnout.
@mollyweasley děkuji za radu,. vyzkouším. Dám jim ještě šanci 🙂

Můžu poprosit o recept na těsto?