U nás jenom kupa vody… déšť
24. pro 2023
U nás sníh je, ale nacucaný vodou, jak od rána prší. Takže nejde jít ven, protože město se vykašlalo na úklid, když má dnes tát, a všude leží 10 cm sněhové břečky nacucané vodou. Přitom jen lehce mží, tak jinak by to aspoň na chvilku ven šlo.
24. pro 2023
mollyweasley
autorHolky, jsme v Tatrách. Už druhý rok trávíme svátky v Tatralandii, saunujeme se, tobogánujeme, víříme. A je nám krásně 🙂
24. pro 2023
@mollyweasley wow, to zní skvěle, užívejte 🤩
24. pro 2023

U nás žádný sníh není 😟