21. únor 2022
My dnes taky. Ale koupeny rohlik, podelne rozriznout, kecup, parek a karamelizovana cibulka. Porucila si triletacka ;)
21. únor 2022
mollyweasley
autor@triskova_v na cibulku se chystám, zatím jsem neměla tu trpělivost ❤️
21. únor 2022
@mollyweasley tak už vím, co bude zítra k večeři. Děkuju
21. únor 2022
Taky doma dělám párek v rohlíku ... Kupovaný teda, díru na párek dělám vařečkou 😁
21. únor 2022

Mohla bych prosím recept, dekuji