icon
1 / 1
avatar

Žlučník nemám-v květnu vyndanej-těšila jsem se po x měsících diety na salát dneska a máme se synem něco střevního.tak já doufám,že zhubnu když už nic jinýho...cukroví si nedám,salát taky ne,ale jsou i horší věci. Mějte pěkný den i svátky♡

24. pro 2024
avatar

Můj oblíbený 😀

24. pro 2024
avatar

@betelgeuzz Můj taky, a potom ještě na Silvestra mimozemštani 😊

24. pro 2024
avatar

@bessinka Na jedné přednášce na doktor říkal, že při střevních problémech je důležité začít co nejdříve zase jíst normálně. Zítra už budeš salát snídat 😊

24. pro 2024
avatar

@mollyweasley fakt?tak uvidím,jestli dostanu odvahu

sticker
24. pro 2024
avatar

Ten neznám, ale fakt dobrý 🤣

24. pro 2024
avatar

@mollyweasley jak je teda ten s mimozemšťany?

24. pro 2024
avatar

@mollyweasley To praktikuje muj drahy.V nedeli naka otrava jidlem,v utery salat a kapr.Na to,ze v nedeli nemohl chodit,jak mu bylo zle... inu a dobry 🙂

25. pro 2024
avatar
25. pro 2024