icon
1 / 1
avatar

Máte to krasne

1. pro 2024
avatar

Ty jo a to to vydrzi mesic? Ja bych se bala..

1. pro 2024
avatar

Co jsou ty ovalky a kolečka stříkaná čokoládou?

1. pro 2024
avatar

@l_ Já ne. Nic krémového tam není.

1. pro 2024
avatar

@hlukacz oválky s oranžovým je mandlové linecké s meruňkovou marmeládou. Kolečka je stříkané ořechové s nutellou, strašně blbě to šlo, je to dost křehké, ale sakra žravé 😊

1. pro 2024
avatar

Můžu poprosit recept na oba druhy?

1. pro 2024
avatar

@hlukacz Určitě, pošlu do zprávy, jo?

1. pro 2024
avatar

@mollyweasley ok,děkuji😊

1. pro 2024
avatar

Já bych se spíš bála, že budu 20. péct ještě jednou, páč to bude sežrané 😆

1. pro 2024
avatar

@prejeta_zaba Tak zázvorky, sádlové a kávové se nedožijou příštího víkendu, to bych tak nějak zdůraznila.

1. pro 2024