Manžel tam yl na služebce (cizinec) a přesně takhle to pojmenoval 😁
Dospělí jsou prostě zvrhlici 😅 pro děti je to raketa ☝️🤣
Bože, baby, však je to Orloj, ne? 🙈 Trochu závidím, já si nikdy na ty kulky nesáhla 😆
Dneska nahodne v Praze... Brno ma "raketu" rozhodne vetsi 🤣
@ireniq jo tyhle pinďoury máme v Praze Braníku taky 😀
@maki90 Ty kulky jsou naše poctivě přitáhnuté krikeťáky v batohu, dcera přesně věděla, jakou chce fotku 😀
Příště ještě běžte pod Joštovu sochu na Moravském náměstí, tam ani nebudete potřebovat rekvizity 😅. Pro ty, co bydlí daleko - https://www.idnes.cz/brno/zpravy/socha-josta-v-... 👍
@thalia Sakra! Taková promarněná příležitost. Do Brna už jsme jet neplánovali 😀
@mollyweasley Budete muset asi změnit plány 😆. Ono se pořád mluví o orloji, ale na tu sochu zespodu by se podle mě taky nemělo zapomínat 😄. A je to jen kousek od sebe 👍.
Tak jistě ✌️✌️✌️
@mollyweasley aha 😀



😁