Zde jsou prekrasne balicky co dorazili od maminek beze jmena. Tudiz nevim komu napsat podekovani, 😅 maminky zlate, polid na fotkach poznate svuj balicek prosim napiste do komentare 🙂 ktery je od vas 🙂 moc kazde z vas dekuji je to opravdu nadhera 🙂 😊😊😊😊 pristi tyden jedu za Jirkovo rodinou a vse jim predam, myslim ze tahle cela sbirka mela velky smysl a meli takove predcasne Vanoce💜
DEKUJI! 💜
To je parada 👍😍
22. lis 2018
to mi řekni,kam to všechno dají a jak se jim to tam vleze?mám pocit,že jsi psala,že žijí v pidi místnosti...nebo už se přestěhovali do většího?
22. lis 2018
není zač a jsem ráda,že jsem mohla pomoct 🙂 přeji jim hodně štěstí 🙂
22. lis 2018






Wau 😍