icon
1 / 1
avatar

Podělis se o recept prosím? Vypadá krásně

19. pro 2021
avatar

@tuamoti https://www.google.com/amp/s/mamapecedoma.com/2..., hlavně jsou opravdu v puse jako nebe. Pec jen 10 minut, ne déle, byly by tvrdé a už prý nezmeknou. Ať se daří. 🙂

19. pro 2021
avatar

@monikacs určitě vyzkouším

19. pro 2021
avatar

S dovolením taky vyzkouším.Jen přemýšlím, čím by šly nahradit mandle? Myslíš, že by přošel třeba kokos🤔?

19. pro 2021
avatar

@baskervile možná ano, nebo vlašské ořechy, ale určitě vše pomlit, je to opravdu jemné cukroví.

19. pro 2021
avatar

Kolik jich prosim mas z te jednw davky?

19. pro 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@an30 na kusy nevím, ale 3 plechy.

19. pro 2021
avatar

@monikacs právě jsem úplně bez ořechů,ale láká mě to zkusit 🙂 Mám kokos hodně na jemno,tak udělám pokus

19. pro 2021
avatar

U nás se také peče premiéra😅

19. pro 2021
avatar

@baskervile dej mi pak vědět, může to být zajímavé s kokosem. 🙂

19. pro 2021
avatar
19. pro 2021
avatar

@monikacs tak jsem dělala s kokosem a je to výborný 😋

21. pro 2021