monikacs
autor@tuamoti https://www.google.com/amp/s/mamapecedoma.com/2..., hlavně jsou opravdu v puse jako nebe. Pec jen 10 minut, ne déle, byly by tvrdé a už prý nezmeknou. Ať se daří. 🙂
19. pro 2021
S dovolením taky vyzkouším.Jen přemýšlím, čím by šly nahradit mandle? Myslíš, že by přošel třeba kokos🤔?
19. pro 2021
monikacs
autor@baskervile možná ano, nebo vlašské ořechy, ale určitě vše pomlit, je to opravdu jemné cukroví.
19. pro 2021
Kolik jich prosim mas z te jednw davky?
19. pro 2021
@monikacs právě jsem úplně bez ořechů,ale láká mě to zkusit 🙂 Mám kokos hodně na jemno,tak udělám pokus
19. pro 2021
U nás se také peče premiéra😅
19. pro 2021
monikacs
autor@baskervile dej mi pak vědět, může to být zajímavé s kokosem. 🙂
19. pro 2021
@monikacs Dám 😉
19. pro 2021
@monikacs tak jsem dělala s kokosem a je to výborný 😋
21. pro 2021

Podělis se o recept prosím? Vypadá krásně