Mami, kolik máš roků? 40. Aha, až já budu mít 40, ty už budeš v hlíně. 😂😂
Uvažování mého čtyřletého syna.
" Mami, znáš někoho komu je 47let?" .."Ano, znám" ..."Hmm, to snad ani nejde se dožít, si myslím" Oči mi vyskočily z hlavy, ale mlčela jsem !!NEEE, nepřáli jsme prababičče 75let, blbost ,že 😀 😀 😀
Ty děcka,to sou fakt někdy perly 😂😂😂
Synovec řekl tatínkovi: "Já až budu na vysoké, tak ty, tati, už budeš mrtvý. Škoda" Taťkovi bude v době synovcovy vysoké něco málo přes 50

Já se jako dítě ptala našich, jestli už v jejich dětství měli čokoládu a taťka, že prý ne, že žili na stromě 😀
Tchýně měla v únoru 70. narozeniny a kluk se jí ptal, jestli za 2 roky umře. No jako zírali jsme všichni, ale pak nám to vysvětlil. Tchán totiž zemřel v prosinci a bylo mu 72 let no. Tak to babička vzala s humorem a řekla, že se do hrobu ještě nechystá 🙂
Syn jednou vecer, maminko brzo umres.... Ja: no jak jako brzo ?😳 On: az budes stara tak budes mit nemocne srdicko a umres 😄 uplny nostradamus
Dcera kdysi...kdyz jsi byla mala, byli dinosauri?
Darecek 😄😄😄😂👍
Jo to znám, a mami to jako vážně když jsi byla malá už existovala televize?