To je nechutne! 😀
8. pro 2020
Bleeee 😒
8. pro 2020
Odborný 😒
8. pro 2020
@missinek
@petrufa86
@sudylichozrout ale věřím že odstup to udrží min 10m 😂😂😂
8. pro 2020
Odporný 😒 oprava
8. pro 2020
A že bych si ji pořídila do práce? Myslím, že by k nám do krámu už nikdo nevešel 😀
8. pro 2020
Takových podobných je plný ali. Mému otci, velkému vtipálkovi, už jede zásilka v podobném gardu 😀 😀
9. pro 2020

Fuj😂😂😂