
3 / 5
tak to je ovšem pozdrav......
SUPER fotečka=)))
29. bře 2010
Tak to nemá chybu🙂 Kráááááásnééééééé!!!
29. bře 2010
To je úžasná fotka!! 🙂
9. dub 2010
Tohle je bezkonkurenční foto 😀
9. dub 2010
:oD tak to je prča!!!!
10. dub 2010
Já to koumám, jestli to není fotomontáž 😀 Bomba!!!!
11. čer 2010
Tak to je fakt skvělý. Jde vidět, jak se na vás těší, až vás uvidí. Naprosto jediněčný, to by se mělo někde vystavit, takováhle fotečka je unikát.
14. čer 2010
tak to je faaak super 🙂 :D to nemá chybuuuuuu - boží
24. čer 2010
jednoznačně bomba!!! 🙂)