
4 / 5
To je naše prcinka
krásné,taky jsme ho tenkrát takto vyděli a paní dr nám řekla,že tam máme krásnou hruštičku🙂
24. črc 2010
tak to je supeeer
6. bře 2012

krásné,taky jsme ho tenkrát takto vyděli a paní dr nám řekla,že tam máme krásnou hruštičku🙂
tak to je supeeer
Krásnýýýýý gratuluji k Filípkovi🙂