Mohu se zeptat, pro jak staré dítko je to vhodné? A jaké tam jsou třeba říkanky a písničky? Děkuji 🙂
22. lis 2019
monny3
autor@verca5505 je pro děti od 6 měsíců, ale doporučila bych jej spíš od 1 roku, kdy už dítě stabilně sedí a zvládne mačkat samo tlačítko na břiše plyšáka 😉 písničky nejsou klasické české, jsou naučné třeba o počítání a kamarádství, tady video sice v angličtině ale aspoň pro představu 😊
https://www.youtube.com/watch?v=SSG4fJhYsyM22. lis 2019
Ten je přesně pro nás 🤗😁
22. lis 2019

Fakt jen jeden?😁 uz se na soutez tesime ;)