Termín svatby 10.12.2010 :o) a to ještě nemám sehnané šaty
mooby
autor@barusinecka Děkuji moc 🙂 no ona to není žádná sranda sehnat šaty na těhulky a za slušnou cenu, tady v Praze to maj natažený až to není pěkný, ale mám jedny vyhlídlé, tak snad mi padnou a budu mít o starost méně 😉
21. lis 2010
ahoj,já se vdávala minulý týden taky s bříškem a moc jsme si to užili 🙂 přeji ti aby ti to vyšlo jako nám,já šaty sehnala na aukru za 2tisíce 🙂
21. lis 2010
Ahojky, taky jsem se vdávala s bříškem a šaty jsem si nechala ušít od jedné šikovné paní od nás z vesnice 🙂 Vdávala jsem se ale v 16týdnu těhotenství, to koukám, že ty už jsi v 28. 🙂
21. lis 2010
Tak šup, šup a vyber si ty nejkrásnější 🙂. Jinak móóóc gratuluji a pořádně si to užíj je to nádherný den 🙂 🙂 🙂