icon

Holky dají se někde sehnat noviny z 22.7.? Až teď jsem si vzpomněla, že jsem chtěla malému schovat ze dne jeho narození ☹ klidně za ně zaplatím i víc než stály!

avatar

Zkus napsat do redakce,vetsinou je bez problemu poslou.

22. říj 2015
avatar

Skusim se kouknout. Tatka kupuje kazdy den Blesk. Tak pokud bych ho nasla,poslala bych ti ho 🙂

22. říj 2015
avatar

u nás jsem noviny sehnala v knihovně - čítárně 🙂

22. říj 2015