icon

Rozumíte někdo iPhonu? Potřebuju nějak aktualizovat iOS a nejde to :( mám 4S a iOS se mi už snad víc jak rok neaktualizoval ani ručně, ani automaticky. Mám 7.1.2. Kde se stala chyba? ☹

avatar

Ja mam teda jen 4, ale aktualizace na 8 mi na nem uz nejde. Tak treba ani na te 4S to uz nejde.

25. srp 2015
avatar

Nastaveni - obecne - aktualizovat software / nefunguje? Nehlasi se sam?

25. srp 2015
avatar

Holt nas nuti si koupit nove stroje, lecktere aplikace uz mi ani nejdou stahnout na tu moji ctyrku.

25. srp 2015
avatar

Taky mam 4S a jsem aktual na iOs 8.4.1

25. srp 2015
avatar

@symcca aha, tak ze by to bylo tim? Je to mozne😉
@coffiess pise mi to ze software je aktualni. Ale prislo mi to divne, protoze na iPadu je aktualizace snad kazdy mesic a tady nic

25. srp 2015
avatar

A to jsem zkousela vyhledat aktualizaci i pres notebook pres iTunes

25. srp 2015
avatar

@motomischel iPad mi to taky vyhazuje, ale i4 uz proste nestaci kapacitne.

25. srp 2015
avatar

@motomischel Ty jo tak to je divne

25. srp 2015
avatar

Podivej se do nastaveni, jakou mas volnou kapacitu na telefonu. Ja mam 4S a mam posledni aktualizaci. Nesmis mit telefon prehlceny. A jeste zkus restart natvrdo nebo zavolej zotra na iphone doktor, poradi ti, jsou super

25. srp 2015