Rozumíte někdo iPhonu? Potřebuju nějak aktualizovat iOS a nejde to :( mám 4S a iOS se mi už snad víc jak rok neaktualizoval ani ručně, ani automaticky. Mám 7.1.2. Kde se stala chyba? ☹
Nastaveni - obecne - aktualizovat software / nefunguje? Nehlasi se sam?
Holt nas nuti si koupit nove stroje, lecktere aplikace uz mi ani nejdou stahnout na tu moji ctyrku.
Taky mam 4S a jsem aktual na iOs 8.4.1
@symcca aha, tak ze by to bylo tim? Je to mozne😉
@coffiess pise mi to ze software je aktualni. Ale prislo mi to divne, protoze na iPadu je aktualizace snad kazdy mesic a tady nic
A to jsem zkousela vyhledat aktualizaci i pres notebook pres iTunes
@motomischel iPad mi to taky vyhazuje, ale i4 uz proste nestaci kapacitne.
@motomischel Ty jo tak to je divne
Podivej se do nastaveni, jakou mas volnou kapacitu na telefonu. Ja mam 4S a mam posledni aktualizaci. Nesmis mit telefon prehlceny. A jeste zkus restart natvrdo nebo zavolej zotra na iphone doktor, poradi ti, jsou super
Ja mam teda jen 4, ale aktualizace na 8 mi na nem uz nejde. Tak treba ani na te 4S to uz nejde.