moulinkaa
16. říj 2013

Základní informace pro Profesionály

 1. Vaše příspěvky mají být především v kontextu Modrého Koníka - těhotenství, mateřství. Současně můžete vystupovat i soukromě a sdílet své osobní názory, své rodninné zázemí apod.
 2. Ve všech příspěvcích pište pouze malým písmem, je to pro uživatele čitelnější. Nepoužívejte texty psané VELKÝM PÍSMEM (výjimkou jsou začáteční písmena vět, značky a zkratky).
  Velká písmena ruší a dělají text hůře čitelným.
 3. Veškeré Vaše kontakty jsou uvedeny na Vašem Profilu Profesionála. Uživatelky se sem kdykoli prokliknou přes Váš login nebo Váš fotopotrét. Proto jinam na stránky nevkládejte své kontakty (www stránka, e-mail, telefonní číslo, adresa, apod.). Výjimkou jsou krátké zprávy.
 4. Do příspěvků můžete vkládat jen odkazy na Modrykonik.cz, např. na Váš profil PRO, na Váš konkrétní inzerát nebo album. Nevkládejte odkazy na své webové stránky.
  Pozor, vždy vkládejte jen odkazy z pohledu uživatele, tedy na www.modrykonik.cz. Odkazy na www.modrykonik-pro.cz uživatelé neotevřou, protože se nedostanou na "-pro" stránku, která jen pro správu Vašeho Profilu Profesionála.
 5. Příspěvky vkládejte s mírou. Příliš časté nebo opakované zveřejňování stejných nebo velmi podobných příspěvků působí jako spam, a proto není povolené.
 6. Zavináč před loginem (@login_uzivatele) automaticky upozorní uživatele na Vaši novou reakci.
 7. Jakýkoli příspěvek můžete označit “Líbí se mi to”.
 8. Jakýkoli příspěvek můžete označit jako závadný (vykřičníkem pod příspěvkem).
 9. O tom, jestli příspěvek splňuje pravidla stránky, rozhoduje admin stránky.
 10. V případě porušení pravidel může admin: změnit příspěvek, odstranit příspěvek, deaktivovat Profil Profesionála, zablokovat Profesionála. O druhu sankce se rozhoduje na základě typu a vážnosti porušení pravidel a dosavadních zkušeností s Profesionálem.

Začni psát komentář...

Odešli