icon
56 / 390
po kojení
avatar

k sežrání🙂

10. srp 2010
avatar

tedy to je blažený výraz, mamino co do toho mlíčka dáváš 🙂

11. srp 2010
avatar

@miky už si nevzpomínám, co jsem předtím jedla... 🙂 no on náš človíček většinou po kojení a někdy i při kojení vytuhne 🙂

11. srp 2010