
72 / 390
Ještě nám nejsou ani dva měsíce a toto je korba největšího kočárku - Roan Marita :-)
To je šikulka velká... 🙂 a moc ji to sluší...
26. srp 2010
Pavlí my jsme na tom podobně,jsem zvědavá jak ho tam dáme v zimě až bude ve fusaku 🙂)
1. zář 2010
Jen se přiznejte, že vy jí po nocích natahujete na skřipec, že vám takhle roste 🙂