icon

Je nám půl roku!

avatar

Moc Nikolce gratulujeme k půlročku, to to ale utíká! 🙂

10. led 2011
avatar

Děkujem! Už se plazíme dozadu, rotujem na bříšku, je to sranda 🙂

11. led 2011
avatar

jen tak dal

13. led 2011