U nás vedou klacky 😅
28. únor 2020
Teď to vyznělo, že si je tahají z domova 😅 ne, mají je před barákem nebo sousedi, když sousedka nestíhá, tak je mají za dveřmi na botníku nebo u mě pod kočárem 😄
28. únor 2020
mummy88
autor@majavcelicka ano, to je pravda, klacky jsou taky vděčné 🙂
28. únor 2020
Už je to teda hodně dlouho, protože synovi je 12...ale jednu dobu jsme nesměli vyrazit z domova bez lupy😂 A to byly pěkně dlouhý procházky než se všechno prozkoumalo😂
28. únor 2020

Už máme doma 2 velké lopaty 🤦♀️ Až půjde sezónní zboží na krám, vezmu teda i třetí 😂