icon
1 / 1
avatar

Mame a je super, za ten peniz. Vyuzije i deda v aute, ktery nema isofix 👍🏻👍🏻👍🏻

27. led 2021
avatar

Taky mame. I kdyz asi ne tuhle,my meli nejdriv s pultikem,takze asi vahova kategorie 9-36kg. Pultik uz ma syn odendany a dcerka ma s pultikem. Je fajn,ze muzeme dat i k nasim do auta,kdyz nemaji isofix.

27. led 2021
avatar
mummy88
autor

@kristyn86 jo, to je super, že jsou variabilní. 👍🙂 Hlavně tyto sedačky jsou lehké, takže rychle přesuneš.

27. led 2021
avatar

Můžu se zeptat, jak vysoké dítko se tam přibližně vleze? Syn má cca 130 cm, tak jestli by mu nekoukala hlava🙂

27. led 2021
avatar
mummy88
autor

@evik19 hranice 36kg se v podstatě uvádí, že je do výšky 150 cm, takže by se určitě měl vejít. Autosedačka je do cca 12ti let. Každopádně určitě je lepší vyzkoušet na prodejně, ev. doma a případně vždy můžete vrátit.

27. led 2021
avatar

@mummy88 super, díky moc🙂

28. led 2021