U nás taky tak za mesic, či dva bude potřeba. Co třeba téma první příkrm?
25. kvě 2020
Sakra, zrovna v patek sem presne tuhle objednala pro prcka 😅 no tak nic no 😂
25. kvě 2020
mummy88
autor@lucievlckovaa sakryš 😄
25. kvě 2020
U nás taky tak za mesic, či dva bude potřeba. Co třeba téma první příkrm?
Sakra, zrovna v patek sem presne tuhle objednala pro prcka 😅 no tak nic no 😂
@lucievlckovaa sakryš 😄
Už aby to bylo 😄😄
Ještě tak měsíc a budeme ji potřebovat.
Snad se na nás usměje štěstí..