Konečně se svět vrací k normálu.. snad to vydrží. 🙏❤ Já pro vás mám díky tomu dnes super zprávu a to, že brzy si budete moct zasoutěžit o tuto oblíbenou jídelní židličku Mimzy Snacker od Joie! Takže pokud plánujete pořizovat pro vašeho mrňouse, ještě vydržte. Už tento týden spustíme soutěž a třeba se na vás usměje štěstí. 🙂
Soutěžní téma je stále v řešení, máte nějaké tipy, by vás bavilo? Budu ráda za pomoc s jeho výběrem. 😉
U nás taky tak za mesic, či dva bude potřeba. Co třeba téma první příkrm?
25. kvě 2020
Sakra, zrovna v patek sem presne tuhle objednala pro prcka 😅 no tak nic no 😂
25. kvě 2020
mummy88
autor@lucievlckovaa sakryš 😄
25. kvě 2020

Už aby to bylo 😄😄
Ještě tak měsíc a budeme ji potřebovat.
Snad se na nás usměje štěstí..