@kakba mohla by to byt zkratka normy "i-size" a to je norma pro lepsi odolnost a bezpecnost sedacek pri bocnim narazu
1. čer 2020
mummy88
autor@kakba jj, je to informace o tom, že je autosedačka již vyrobena podle nové směrnice i Size. 🙂
Tady je ještě přesnější vysvětlení, co směrnice obnáší.
https://www.modrykonik.cz/pece-o-dite/i-size/
1. čer 2020
@mummy88
@berumedvidkova velice dekuji
1. čer 2020

Prosim prosim, vedela by jsi proc se vsude k sedackam cpe to ...i... to je neceho zkratka ci co? Dekuju