Určitě už jste slyšely o německém autoklubu ADAC a jejich testech bezpečnosti autosedaček.
Pokud vybíráte autosedačku, určitě tedy stojí za to se podívat, jak v testech obstála, i když ne všechny bývají testovány.
V nejnovějším testování se dozvíte, jak dopadly novinky vajíčko i- Snug na základně i bez ní, a také autosedačka i-Venture. 👍 Nebo si počkejte a již brzy si můžete přečíst výsledky u mě na blogu. 😉
@kakba mohla by to byt zkratka normy "i-size" a to je norma pro lepsi odolnost a bezpecnost sedacek pri bocnim narazu
@kakba jj, je to informace o tom, že je autosedačka již vyrobena podle nové směrnice i Size. 🙂
Tady je ještě přesnější vysvětlení, co směrnice obnáší.
https://www.modrykonik.cz/pece-o-dite/i-size/
@mummy88
@berumedvidkova velice dekuji

Prosim prosim, vedela by jsi proc se vsude k sedackam cpe to ...i... to je neceho zkratka ci co? Dekuju