Za necelý měsíc se v Brně již tradičně rozjede veletrh ProDítě, věnovaný dětem a jejich rodičům.
Veletrh proběhne ve dnech 5. - 8.3. 2020
Joie určitě nebude chybět a k vidění bude spousta stálic, ale i novinek! Pokud tedy uvažujete nad nějakou výbavou z Joie, máte příležitost to v březnu v Brně omrknout a nebo ještě lépe - pořídit s veletržní slevou! 😉
Registrovat na veletrh se můžete v tomto odkaze a využít tak slevu na vstupném: https://www.bvv.cz/prodite/prodite-2020/
Chystáte se do Brna? 😉
mummy88
autor@veronikajanova vstupenka stojí 140 v předprodeji. Musíš si dát termín od 6.3. První den je pro firmy primárně, tak je to dražší. Na místě pak bývá vstupné dražší.
11. únor 2020
A náhodou nějaké volné vstupy od Joie by nebyly? 😃
11. únor 2020
@mummy88 díky
11. únor 2020

Já se chystám, ale slevu tam teda nevidím. Vstupné je 300..