A to me zajima! Premyslime o ni a zatím vahame.
29. říj 2019
Výsledky jsou už na netu 👍
ADAC
I rakousky öamtc 🙂
Ale asi čekáš na čj 😊
29. říj 2019
V dtestu dostala 75%
29. říj 2019
mummy88
autor@veronicka89 jj vím. 🙂 Akorát čekám na nějakou zprávu z Joie, předpokládám nezájem shrnutí z jejich strany. Díky! 🙂
29. říj 2019
Já ji prostě miluji 🤓
29. říj 2019
Kupovali jsme v březnu, kdy ještě nebyla i-size což mě pěkně se** ale sedačka je luxusní, neměnila bych ! Šla bych do ní znova 👌
29. říj 2019
Holky, je jen na isofix? My máme jedno auto s a jedno bez:(
29. říj 2019

Máme a je fajn. 🙋