Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
mysce
22. bře 2020 Čtené 49x
Čti celý článek
mysce
12. bře 2020
Naše dny jsou opět ve znamení růstu zubů. To znamená že si slečna velice dobr vybírá, co do pusy vůbec strčí :see_no_evil: takže nás mimo domov zachraňuje UM, které můžu díky krabičce brát všude s sebou.

#test_nutrilonprofutura
Zobraz celou zprávu
mysce
7. bře 2020
#test_nutrilonprofutura

Pomalu se blíží konec prvního týdne testování Nutrilonu. Karolínka ho dostává každý den večer před spaním a musím říct, že ji chutná. Někdy se stane, že láhev nevypije celou a než ji stihnu odnést k umytí, mléko značky, kterou používáme běžně, zhoustne v lahvičce. Nutrilon má ale stále stejnou příjemnou hustotu a ani po chvilce ji nemění. Za nás zatím paráda.
Zobraz celou zprávu
mysce
Zpráva byla změněna 4. bře 2020
Jako první věc, která mě vážně milé překvapila je parádně vychytaný obal, který se celkem pevně dá uzavřít a ve víčku se skrývá úžasná vychytávka v podobně držáku na odměrku. Konečně ji nemusím lovit v sáčku :wink:

#test_nutrilonprofutura
Zobraz celou zprávu
mysce
3. bře 2020
Balíček je u nás a já mám velkou radost, že můžeme testovat Nutrilon Profutura.
Karolinka je přes den natolik zaměstnaná objevováním všeho okolo, že jsou dny, kdy prakticky odmítá kojení, pouze v noci. Pak jsou dny, kdy hlídá manžel, nebo babička a i v tu chvíli sahám po UM, abych alespoň částečně nahradila kojení. Zatím jsme zkoušeli dvě různé značky a sedla jen jedna, proto jsem moc zvědavá na Nutrilon.

#test_nutrilonprofutura
Zobraz celou zprávu
mysce
Zpráva byla změněna 15. únor 2020
Dneska jsme jeli s kamarádkou a dětma na výstavu zvířat s plánem rozšířit nás "velkochov" slepic :joy: slepici jsme nepřivezli žádnou. Za to máme novou kámošku Amálku a aby ji nebylo smutno, tak dostala ještě kámošku morče. Ještě že máme tu králíkárnu, jinak by nás manžel asi vystěhoval :see_no_evil::rabbit:
Zobraz celou zprávu
mysce
Zpráva byla změněna 3. únor 2020
Holky, prosím o pomoc. Zná někdo nějaký fígl, jak spolehlivě odebrat moč dítěti s plenkou? Zítra v poledne jdeme k doktorce, mám přinést moč, ale už jsem fakt zoufalá. Od oběda prakticky nedělám nic jinýho, než se Káju snažím přemluvit. Nechávám ji bez plenky, pouštím vodu z kohoutku, na nočníku sedí půl dne, u toho pouštím písničky, zpívame, prohlížíme knížky, pije, svačí, kojím, všechno...a prostě ne. Jednou se.mi vyčůrala když slézla z nočníku asi po hodině snažení, takže ve zkumavce mám asi tak půl centimetr vzorku, který jsem stihla chytit do nočníku. To no všechno. Jinak samozřejmě všechno vyčůrala do plinky když šla spát. Koupila jsem i sáčky v lékárně, ale než jsem ji dala plinu, už byl dole a byla úplně nepříčetná. Tak fakt nevím. Předpokládám, že to co máme stačit nebude. :frowning2:
Zobraz celou zprávu
mysce
9. zář 2019 Čtené 80x
Čti celý článek
mysce
29. črc 2019 Čtené 96x
Čti celý článek
mysce
8. čer 2019 Čtené 844x
Čti celý článek