
10 / 51
krásná okatá holčička 😵 a řekla bych, že je podobná Tobě 😉
28. dub 2010
Téda Myschko, ta má už dlouhé vlásky ♥ Náhodou, šmudlíci jsou nejhezčí, já mám taky doma včetně ušmudlánka 🙂
20. kvě 2010

krásná okatá holčička 😵 a řekla bych, že je podobná Tobě 😉
Téda Myschko, ta má už dlouhé vlásky ♥ Náhodou, šmudlíci jsou nejhezčí, já mám taky doma včetně ušmudlánka 🙂
naše špindírka, peru, žehlím, peru a žehlím a stejně vypadá odpoledne jak cikáně :oD