myschka
29. bře 2010
Aduška Myschková
myschka
autorje to šikulka, mám z ní radost 🙂 mamka taky bruslila ale fotila tak to nemáme zvěčněné 😀
25. kvě 2010
myschka
autor@dita_a_ivan : Tohle ale v Plzni není, to je hřiště v Železné Rudě kam jezdíme za babičkou a dědou 😉
6. čer 2010
@myschka jo áhá 🙂 mně se hned zdálo divný, že bych ho vůbec neznala... protože jich máme zmáknutých docela dost 🙂
6. čer 2010



















































ne ne u našich na Rudě na potoce