
11 / 51
Naše bruslařka .-)
to je teda ale velká šikulka! 😵 🙂 Maťula by se na tom asi přizabi 😅
15. kvě 2010
Luci Maťula by na to měl věk, ale já bych se na tom přizabila 🙂 🙂 Je opravdu moc šikovná Myschko!
20. kvě 2010
šikulka, já bych taky ležela hned🙂)
25. kvě 2010
Tyjo, sikulka!