
46 / 51
:-)
myschka
autorluuciee83@ Moc děkujeme 🙂já si to taky jako správně namyšlená matka myslím 😀
15. čer 2010
Je opravdu moc krásná.-)
15. čer 2010
A okatááá ♥ a má růžové tričko, jak by řekl náš Ondra 🙂 Myschko, vidím v ní hodně Tvého bráchu
15. čer 2010
@myschka: Míšo, máte prostě nádhernou holčičku 😵