Leginy lelosi, reklamovala jste nektera?
Dnes jsem zjistila ze maji v rozkroku diru, kupovala jsem je na konci brezna 😕 myslela jsem ze za ty prachy neco vydrzi… nenosim je denne ani v nich nebeham maratony… ma to sanci na zreklamovani nebo mam smulu? Mate nekdo zkusenost?
Nosím asi od června, v podstatě pořád, teď jsem 27 tt a jsou v pohodě.
15. lis 2021
Taky je mám od jara a strašný, diry a žmolky, za ty prachy bych cekala, ze nebudou po tak kratký dobe na vyhozeni. Nereklamovala jsem, ale uz to nikdy nekoupim.
15. lis 2021
Koupené v březnu bych nereklamovala, je to 8 měsíců.