icon

Holky,co na odvodnění? Jsem nějaká oteklá a to nejsem ani těhotná 😀

avatar

Hodne pit , mene solit.

26. čer 2017
avatar

Jsem taky pro pití. Vypít alespoň 2,5 l. 🙂

26. čer 2017
avatar

lymfodrenážní čaj

26. čer 2017
avatar
28. čer 2017