Holky,co na odvodnění? Jsem nějaká oteklá a to nejsem ani těhotná 😀
Jsem taky pro pití. Vypít alespoň 2,5 l. 🙂
26. čer 2017
lymfodrenážní čaj
26. čer 2017
mysplys
autor@hejtereza
@bambinna321
@hochmic dekuji 😉
28. čer 2017
Holky,co na odvodnění? Jsem nějaká oteklá a to nejsem ani těhotná 😀
Jsem taky pro pití. Vypít alespoň 2,5 l. 🙂
lymfodrenážní čaj
@hejtereza
@bambinna321
@hochmic dekuji 😉
Hodne pit , mene solit.