icon

...ještě pár let a můžu z kuchyně vypadnout 🙂

avatar

Kde jsi pořídila ty kuchařské zástěrky ?

22. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@ivkaj mamka usila.

22. lis 2015