Jsem ráda, že je tady možnost prodávat zdarma nepotřebné věci. Ale nějak nechápu přechod nových uživatelek z FCB na MK z důvodu prodeje oblečení. Tady jsem pár věcí prodala, ale poslední dobou to teda stagnuje. Teď jsem se přihlásila do skupiny na FCB a už jsem prodala 3 věci 🙂
Přesně,na FB se prodává mnohem lépe 🙂
28. čer 2016
Author stylo nebo Superior
28. čer 2016
nechtěně jsem sem napsala příspěvek k něčemu jinému 🙂
29. čer 2016
Do které skupiny na FCB? Chtěla bych taky kupovat a prodávat 🙂