Nedělní chvilka dětské poezie:
Srnka, spadla ti podprsenka,
bazén, máš prsa až na zem,
bazén, máš tělo až na zem. Konec!
Už se těším na další umělecké výtvory 😎😀
Neéé😲😀

30. říj 2017
Jo, to mně taky říkají.🙂 A pak div smíchy nepadají na zem oni.🙂
30. říj 2017
tak to mame od začátku školního roku stejný básničky
30. říj 2017
nadja73
autor@mercedesse se tesim na dalsi😀
30. říj 2017
@nadja73 @mercedesse @loupacek
aaa tak to je asi nějaký trend ve škole co🙂 to my jsme zatím ve školce u "fekálního humoru".. vše kde se řekne (děti řeknou) slova bobek a hovínko, je děsná sranda😝😀
30. říj 2017
😀😝maji talent.