icon

To nejlehčí - součástky na perníkovou chaloupku upečeny a zítra se bude zdobit a to vám říkám, bude katastrofa 😀

avatar

Na tu sbiram odvahu již několik let,to zvládne jsi sikuoka,my dnes zvládly pernicky

22. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@murynka ale prd, je to set z Tescomy🙂

22. lis 2015
avatar

@nadja73 krasnaaa!!na to já asi ale nemám...

22. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@murynka ver mi, ze das😉

22. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@murynka to jen vykrajujes nebo obrezavas, nic slozityho, ale to zdobeni, tam pujde vsechno hrdinstvi stranou🙂

22. lis 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@nadja73 @murynka holky, letos jsem si vyžádala od mamky obrysy z papíru a recept. Tak to asi taky zkusím. Jsou to vzpomínky mého mládí 😵

22. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@ludmilad ja to dostala, vim, ze jsem na esteticke peceni kopyto, ale tohle jsem riskla:-0

22. lis 2015
avatar

@nadja73 no právě to zdobeni

22. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@murynka jsem si na to koupila z Tchiba zdobicky a doufam, ze to udelaji za me😀

22. lis 2015
avatar

@nadja73 jo ty mám z loňská jenže já jsem na to dřevo takže ani to mi nepomohlo

22. lis 2015