icon
avatar

za 5 let, co kupuji boty pro syna, jsem nenarazila na jediné, které by seděly na šířku ☹ přesně jak to je na fotkách. Má boty většinou o 2 čísla větší a stejně nejsou dostatečně široké. Letos jsme mu nakonec jedny objednali na míru u ševce.

13. led 2016
avatar
nadya
autor

@konidana Kolik ma cm? Ja chci vyzkouset na pristi zimu Zeazoo, sice drahe (ale to budou na miru taky, ze), ale ty by tomu nasemu snad byt mely.

13. led 2016
avatar

@nadya nevím přesně, má širokou nohu v oblasti prstů - takový trojúhelník přitom normálně úzký kotník a celkem normální nárt. Už to není tak patrné jako když byl menší, taky už má nožky botami trochu zdeformované☹ např. školka požaduje klasické bačkorky...Když bych teď už na netu něco sehnala, tak už zase vyrostl z těch dostupných dětských velikostí...

13. led 2016
avatar
nadya
autor

@konidana Tomu rozumim, v tech vetsich velikostech je neco sehnat temer nemozne. Je to takovy impuls pro me - zatim mam v obchode capacky pro deti cca do osmi let, a jestli vsechno pujde dobre, budu mit v kvetnu uzasny barefoot siroke boty az do vel. 41.

13. led 2016
avatar
nadya
autor

@konidana A k botkam do skolky - casto projdou Tikki Shoes, vypadaji jako klasicke backory, pritom barefoot a siroke.

13. led 2016