O velikostech bot
http://vpavucine.blogspot.cz/2016/01/o-velikost...
@nadya nevím přesně, má širokou nohu v oblasti prstů - takový trojúhelník přitom normálně úzký kotník a celkem normální nárt. Už to není tak patrné jako když byl menší, taky už má nožky botami trochu zdeformované☹ např. školka požaduje klasické bačkorky...Když bych teď už na netu něco sehnala, tak už zase vyrostl z těch dostupných dětských velikostí...
13. led 2016


za 5 let, co kupuji boty pro syna, jsem nenarazila na jediné, které by seděly na šířku ☹ přesně jak to je na fotkách. Má boty většinou o 2 čísla větší a stejně nejsou dostatečně široké. Letos jsme mu nakonec jedny objednali na míru u ševce.