icon
avatar

Mám doma dětské Tchibo z loňska a Vivobarefoot a ohebnost je v podstatě stejná...za ty peníze jsem z Vivo dost zklamaná...

22. bře 2016
avatar
nadya
autor

@kaca68 Nemate fotku, jak ty ohebnejsi z Tchiba vypadaji? Rada bych na ne narazila.

22. bře 2016
avatar

@nadya https://www.modrykonik.cz/blog/kaca68/album/fra...
tady jsou nové z krabice, dost se zanosily...ale bojím se koupit další, když je všichni kritizují 😉

22. bře 2016
avatar
nadya
autor

Diky, tyhle teda vypadaji stejne jako ty, co mam na prvnim videu, ale ja na ne nekdy mrknu v obchode.

22. bře 2016