Máme přesně měsíc do termínu 🙂) Měla bych si začít balit tašku do porodky, ale bojím se že to už vůbec nevydržím....a budu chtít mít malýho u sebe hned 🙂)
Mne nejak neprovokuje.. Ale uz ji chci pripravit pomalu do auta... Kdyby me to chytlo nekde venku, tak at ji mam s sebou... Jinak koukam, ze mame od sebe rozdil 1 den :D A vite, co budete mit?
14. pro 2010
Jeee, to ja uz mela sbaleno :D Uz mi tu stoji a ceka, az ji bafnu a pojedem...