icon

Ahoj holky,

jaké prosím máte doma aroma difuzéry? Chtěla bych nějaký pěkný, kvalitní a hlavně tichý 😊.

avatar

Mam keramicky od Nobilis Tilia a je paradni

8. zář 2021
avatar

Nemám ale píšu ježuchovi o nobilis jako má
@luidisek

8. zář 2021
avatar
8. zář 2021
avatar

Keramický Nobilis, je super

8. zář 2021
avatar

@alneka Také ho mám a jsem moc spokojená 🙂

8. zář 2021
avatar
narnell
autor

@luidisek
@alneka
@mi35
Holky, je prosím tichý a provoní krásně pokoj?

8. zář 2021
avatar
8. zář 2021
avatar

Já neporadím ze zkušeností, ale po tom keramickém od Nobilis Tilia pokukuji už delší dobu 🤩 Viděla jsem jej u kamarádky na živo a nadchl mě 🙂👍

8. zář 2021
avatar
9. zář 2021
avatar

📌

9. zář 2021
avatar

@narnell je a ano 😉 oleje mám též z Nobilisu a dávám míň než dle návodu, byť mi metry zhruba sedí

9. zář 2021
avatar
narnell
autor

@alneka děkuji 🌷

9. zář 2021
avatar

@narnell Ano, je tichý a pokoj provoní. Kupuji oleje Nobilis, nejraději mám mandarinku, levanduli a bergamot. Když jsme nachlazení, dávám smrk, nebo borovici.

9. zář 2021
avatar
narnell
autor

@mi35 🌷

10. zář 2021
avatar

@alneka
@luidisek ženy, konkretne které vůně berete od nobilis? Je jich tolik že nevím kterou vybrat 🙏🙏🙏🙏

16. říj 2021
avatar

@lennaaa ze směsí mám ráda Zimní večer, Dotek jara a Vlčihorskou. Jednodruhovky tu mám i podle toho, co míchám do mastiček, takže: geranium, levandule, tymián, citronela, oregano. Z těch jednodruhovek v případě nachlazení odkapu směs a párkrát denně pustím, mažu i vnitřně.

17. říj 2021
avatar

@alneka oleje doma, difuzer též ale teď kolik kapek, když difuzer má objem 300ml.? 🙄🙏

22. říj 2021
avatar

@lennaaa to zkus. Začnu třeba třema a uvidíš. Rozvoní se fest.

22. říj 2021