icon

Holky přišli my na mejl výsledky s Testování ale zapomněli my poslat na SMS kód abych ty výsledky otevřela. Myslíte že mi přijdou do zítřka nebo musím počkat do pondělí? V pondělí mají nástup do školy.

avatar

ten soubor se otvírá rodným číslem, teda já to tak měla. SMS přišel kod na samotrasování.

27. lis 2021
avatar

nebo to budeš mít i v tečce

27. lis 2021
avatar

Aha, ty ani nevíš výsledek? já měla v mailu přímo napsáno pozitivní a příloha byla podrobnější zpráva z laboratoře, kde je i testována mutace. Před mailem ještě přišla SMS, kde byl i výsledek negativní/pozitivní.

27. lis 2021
avatar

@betelgeuzz Nam prisla jen sms s odemykacim kodem a vysledek az v meilove priloze.
Jakeho zneni je ta smska?

27. lis 2021
avatar

Kod by mela byt posledni 4 cislice rodneho cisla.

27. lis 2021
avatar

Já právě nevím ani výsledek. Nic bez pinů mě to nepustí

27. lis 2021
avatar

@meronym tak to bohužel není

27. lis 2021
avatar

@hadruska SMS je: výsledek testu ze dne... pro (osoba), je pozitivní/negativní. Výsledek byl zaslán na mail.

@nata22linka07 tak pak jdi na UZIS https://ocko.uzis.cz/, tam bude výsledek taky.

27. lis 2021
avatar

@zpch a na te tečce se jak zaregistruji?

27. lis 2021
avatar

Zkus svoje číslo na mobil, tak to bylo u nás.

27. lis 2021
avatar

@nata22linka07 stahnes si appku Tecka, pak das v pravo nahore + a vyberes sms kod, pak uz te to bude navigovat

27. lis 2021
avatar
27. lis 2021
avatar

To mám. A kde mám napsat SMS kód?
@zpch

27. lis 2021
avatar

Super holky děkuji. Probojovala jsem se k tomu. A syn je negativní

27. lis 2021
avatar
27. lis 2021