Je tady někdo s Jaroměře? Prší u vás hodně. Chystáme se do železničního muzea tak jestli se to vyplatí děkuji
Podle pocasi tam pekne leje. 😏
18. črc 2018
I podle radaru.
18. črc 2018
Bydlíme 10km od Jaroměře a prší tu, takže asi i v Jaroměři.
18. črc 2018
Prsi a dost...vydrzi to cely dem 🤔😣
18. črc 2018
nata22linka07
autorTak jsme to odpoledne ryskli. A nepršelo.😉
20. črc 2018


tady můžeš sledovat vývoj počasí, sleduji přes tyto stránky často a většinou to sedí http://www.slunecno.cz/mista/jaromer-31